Zakrętki do miodu

Każdy dobry produkt spożywczy zasługuje na odpowiednią oprawę. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić specjalne nakrętki na słoiki z miodem, ozdobione kolorowym motywem pszczelarskim. Wieczka są wyprodukowane w Polsce, charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałą przyczepnością. Oferujemy dwa rozmiary produktu – fi 66 oraz fi 82.

Nakrętki do miodu pięknie się prezentują, przyciągają wzrok, podnoszą wizualną wartość słoika, zachęcają do konsumpcji. Przydadzą się każdemu właścicielowi pasieki, który chce umieścić słodki przysmak w estetycznym i atrakcyjnie wyglądającym pojemniku.

Duży wybór kolorowych wieczek

Przygotowaliśmy całą kolekcję oryginalnych, miłych dla oka nakrętek na słoiki do miodu. Widnieją na nich motywy pszczół siedzących na kwiatach czerwonych, niebieskich, fioletowych. Nie mogło też zabraknąć wizerunku największego miłośnika złotych słodkości – Kubusia Puchatka oraz trutnia Gucia. Na wieczkach znajdują się również napisy, podkreślające, że wyrób pochodzi prosto z polskiej pasieki.

Zapraszamy na zakupy do naszej Hurtowni Proglass. Dla klientów zamawiających duże partie towaru mamy specjalne rabaty oraz dopuszczamy możliwość negocjacji ceny.

We found 35 products available for you.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło