Butelki do nalewek

Miłośnikom domowych trunków przyrządzanych z owoców proponujemy szklane butelki na nalewki. Produkty odznaczają się masywną budową, są solidne i wytrzymałe. Umożliwiają bezpieczne i higieniczne przechowywanie płynów. Przygotowaliśmy całą serię rozmaitych pojemników, zamykanych na zakrętkę, pałąk lub korek naturalny.

Oferujemy ozdobne butelki na nalewki zbliżone kształtem do prostokąta, albo wyróżniające się wydłużonymi szyjkami bądź zaopatrzone w poręczny uchwyt, a nawet płaskie piersiówki. Można wybrać dowolną pojemność w zakresie od 3 litrów do 100 mililitrów.

Butelki z ciemnego szkła na nalewki

Niektóre płyny wymagają specjalnych warunków przechowywania, ponieważ są wrażliwe na światło słoneczne. Warto więc nabyć specjalny pojemnik zakręcany z ciemnego materiału, zabarwionego na brązowo lub zielono, by zachować pełnię właściwości przetworu.

Produkty, które oferuje nasz sklep we Wrocławiu, są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również pięknie się prezentują. Będą stanowiły wytworną ozdobę biesiadnego stołu, przydadzą się na przyjęciach w gronie rodziny i znajomych, uprzyjemnią niejedną wspólną ucztę czy spotkanie przy grillu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem Hurtowi Proglass i życzymy udanych, przynoszących satysfakcję zakupów. 

We found 20 products available for you.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło