Pszczelarstwo

Zróżnicowany wybór szklanych słoików w wielu rozmiarach i dopasowanych do nich zakrętek sprawia, że można tu bez trudu znaleźć idealne akcesoria dla pszczelarza. Wychodzimy naprzeciw licznym potrzebom osób zajmujących się pozyskiwaniem oraz przetwórstwem miodu i dostarczamy niezbędny do tego sprzęt oraz praktyczne dodatki. Dzięki dostępności artykułów w różnych kształtach i rozmiarach nasza internetowa hurtownia pszczelarska to odpowiednie miejsce dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w słoiki na miód, nakrętki i inne akcesoria. Zapraszamy do przekonania się, co ma do zaoferowania nasz sklep dla pszczelarzy.

Niezbędne akcesoria i sprzęt pszczelarski

Dbamy o zróżnicowanie asortymentu sklepu internetowego, aby każdy klient zaopatrzył się tu w artykuły dopasowane do sprecyzowanych potrzeb. Sprzęt pszczelarski dostępny w naszej hurtowni to m.in. szklane słoiki, które idealnie sprawdzą się na miód, choć stanowią równie dobry wybór do rozmaitych przetworów. Można dobrać do nich akcesoria w postaci zakrętek.

W sklepie internetowym dla pszczelarzy dostępne są słoiki sprzedawane po kilka bądź kilkanaście sztuk lub na palety. Poszczególne warianty różnią się pojemnością - w hurtowni można znaleźć szklane wyroby mieszczące 40 lub nawet 900 ml produktu. Istotnym atutem oferty jest możliwość zakupu nie tylko sprzętów, ale też pomniejszych akcesoriów, jak nakrętki. Występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do słoików. Internetowa hurtownia pszczelarska zawiera zakrętki gładkie lub udekorowane wizerunkami pszczół i innymi grafikami nawiązującymi do miodu.

Zapraszamy na zakupy w sklepie dla pszczelarzy

Asortyment tej kategorii hurtowni to przede wszystkim szklane słoiki na miód pochodzące z polskich hut. Duży wybór sprzętu i akcesoriów sprawia, że internetowy sklep pszczelarski zainteresuje każdego, komu zależy na zróżnicowaniu oferty i atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się produktom prezentowanym na tej podstronie i składania zamówień, a w razie wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie pomożemy w zakupie odpowiedniego sprzętu i innych produktów dla pszczelarzy w naszym sklepie.

We found 60 products available for you.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Aktywne filtry

TO 210 ml PROSTY na Fi 66...

Cena 19,50 zł
Słoik Twist off 210 ml. Cena dotyczy 1 opakowania -15szt słoik bez zakrętek. Zakrętka fi 66 dostępna w różnej kolorystyce do tego słoika...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło