Słoiki do miodu

Produkty pochodzące z domowego przetwórstwa mają szczególną wartość i niezwykłe właściwości. By móc się nimi długo cieszyć, należy je odpowiednio przechowywać. W naszym asortymencie znajdą Państwo słoiki na miód, pochodzące z polskiej produkcji. Przygotowaliśmy produkty o różnych kształtach i rozmiarach – klasyczne, proste, z hermetycznym zamknięciem, duże i małe, czego dusza zapragnie.

Przydadzą się każdemu właścicielowi pasieki, ułatwią porcjowanie słodkiego przysmaku oraz pozwolą zachować jego cenne właściwości.

Ozdobny słoik na miód

Oferowane przez nas szklane pojemniki nie tylko są praktyczne i wytrzymałe, ale też pięknie się prezentują na półce. Będą stanowiły ozdobę niejednej spiżarni, czy to prywatnej, czy komercyjnej. Oprócz miodu można w nich przechowywać również inne przetwory, takie jak konfitury, dżemy, sałatki, kiszonki czy marynaty. Tworzą zdrowe i bezpieczne środowisko przechowywania artykułów spożywczych.

Zapraszamy do naszego sklepu Hurtownia Proglass po małe słoiczki i pokaźniejsze pojemniki. Produkty sprzedajemy w zgrzewkach i dostarczamy bezpiecznie na paletach lub półpaletach. Przy dużych zamówieniach udzielamy korzystnych rabatów, warto więc rozważyć zakup większej ilości towaru. 

We found 18 products available for you.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

TO 210 ml PROSTY na Fi 66...

Cena 19,50 zł
Słoik Twist off 210 ml. Cena dotyczy 1 opakowania -15szt słoik bez zakrętek. Zakrętka fi 66 dostępna w różnej kolorystyce do tego słoika...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło