Zakrętki - Średnica Fi 82

Gromadzisz w spiżarni lub kuchni spory zbiór sezonowych przetworów? Zapasowe zakrętki i wieczka do słoików Fi 82 na hurt przydadzą się do bezpiecznego przechowywaniu miodu, owoców lub warzyw w szkle o różnej pojemności. Można je wykorzystać do pasteryzowania porcji domowych dań bez obawy, że nakrętki zmienią smak zawartości. Wykonano je z materiału przeznaczonego do kontaktu żywnością, który zachowuje odporność na oddziaływanie promieni słonecznych. Dostępne są w wielu wzorach, dzięki czemu odznaczysz każdy rodzaj poszczególnych produktów. Sprawdź nasze propozycje i wybierz odpowiednie wieczka o średnicy Fi 82 do szklanych opakowań, które są do nabycia w hurcie.

Nakrętki do słoików z warzywami, owocami i miodem

Proponowane nakrętki na słoiki Fi 82 nadadzą Twoim przetworom właściwego charakteru. Jeśli chcesz z łatwością odnaleźć na półce konkretne artykuły spożywcze, do dżemów i musów wybierz zakrętki z nadrukami owoców. Z kolei do warzywnych sałatek czy kiszonych ogórków nadadzą się motywy z warzywami. Do wyboru są też wieczka pszczelarskie przeznaczone do miodu, a także ze wzorkami kaszubskimi. Sprzedawane w hurcie elementy do szklanych słojów odznaczą cały zbiór domowych wyrobów. Natomiast dzięki solidności materiału masz pewność, że nakrętki nie ulegną przebarwieniom.

Uniwersalne wieczka do słoików

Powszechne rozwiązanie stanowią również jednokolorowe dekielki. Uniwersalny rodzaj zakrętek o średnicy Fi 82 pasuje do słoików, przy których głównymi elementami identyfikacyjnymi i ozdobnymi są etykiety. Złoty lub biały kolor wieczek nada się do dowolnych przetworów. Niezależnie który typ nakrętek twist-off wybierzesz, zagwarantują odpowiednią szczelność, dzięki czemu zabezpieczą produkty przed zepsuciem. To dzięki obecności zaczepów, które sprawiają, że całość we właściwy sposób przylega do szklanego słoja. Zadbaj więc o prawidłowe zakręcenie magazynowanych pyszności domowej roboty za sprawą naszego asortymentu na hurt i ciesz się atrakcyjną oprawą wizualną zakrętek na słoiki.

We found 34 products available for you.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło