Słoje i pojemniki plastikowe

Domowe przetwory przygotowane samodzielnie zawsze smakują najlepiej. Aby ułatwić Ci ich produkcję, wprowadziliśmy do swojej oferty słoiki plastikowe zakręcane o różnych pojemnościach, które świetnie nadadzą się przy przechowywaniu tego rodzaju produktów. Zapoznaj się z ich zaletami i zdecyduj, które pojemniki do żywności najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Plastikowe pojemniki w naszej ofercie

Nasz asortyment obejmuje zakręcane pojemniki do żywności (słoiki) w różnych rozmiarach. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, czy innym polskim mieście, możesz wygodnie zamówić je w u nas, oszczędzając sobie wędrówek po sklepach stacjonarnych. Bogaty wybór produktów sprawia, że z pewnością uda Ci się wybrać spośród nich takie, które będą odpowiadały Twoim potrzebom. Oferujemy słoiki plastikowe zakręcane o pojemności od 3 do 30 l. Bez względu na to, czy przygotowujesz domowe przetwory wyłącznie na własne potrzeby, czy też trudnisz się tym na większą skalę, z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednie naczynie w naszym asortymencie.

Dlaczego warto zdecydować się na słoiki plastikowe?

Najważniejszą zaletą, która wyróżnia każdy plastikowy zakręcany pojemnik do żywności, jest wygoda użytkowania. Wszystkie słoiki są wyposażone w szeroki, duży otwór w górnej części, który ułatwia układanie wewnątrz warzyw czy owoców oraz zapewnia do nich swobodny dostęp. Zakrętka z rączką umożliwia przenoszenie pojemnika z miejsca na miejsce.


Duże znaczenie ma również pełne bezpieczeństwo używania tego rodzaju naczyń. Plastikowe produkty dostępne w naszym sklepie są wykonane wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Z powodzeniem możesz używać ich do przechowywania kiszonej kapusty, ogórków, czy buraków, mając pewność, że Twoje zaprawy zachowają swój doskonały smak.


Naczynia wykonane z plastiku są bardzo uniwersalne i sprawdzą się w każdej domowej spiżarni. Przekonaj się osobiście, jak wygodne może stać się dzięki nim przygotowywanie i przechowywanie przetworów z warzyw i owoców.

We found 9 products available for you.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło