Butelki szklane, zakręcane

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć praktycznych pojemników specjalnie na artykuły o płynnej konsystencji. Przygotowaliśmy butelki szklane, w których można przechowywać soki, oleje, nalewki, octy i mnóstwo innych produktów spożywczych. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiału, który pozostaje wyrobem czystym i ekologicznym, obojętnym na kwasy i inne substancje chemiczne.

Oferujemy butelki szklane zakręcane, zamykane na pałąk, zatykane na korek. Zapewniają odpowiednią szczelność i pozwalają higienicznie przechowywać płyny. Proponujemy modele w różnych wariantach kolorystycznych: przezroczyste, brązowe lub zielone. Kolekcja obejmuje kształty wysmukłe i pękate, o krawędziach zaokrąglonych lub prostokątnych. Jednym słowem, każdy tu znajdzie wyrób odpowiedni do swoich potrzeb i pomysłów.

Pojemniki do zadań specjalnych

Nasze produkty są solidne, mają grube ścianki i nie ulegają łatwo uszkodzeniu. Pięknie się prezentują na kuchennej półce czy stole w jadalni. Można wśród nich znaleźć również butelki szklane monopolowe, w sam raz na wino czy nalewki owocowe domowej roboty. Proponujemy też przydatne akcesoria do zamykania, takie jak zakrętki, korki naturalne czy pałąki. Zapraszamy do naszego sklepu “Spiżarnia” we Wrocławiu, z przyjemnością zrealizujemy każde zamówienie. 

We found 26 products available for you.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło