Akcesoria winiarskie

Specjalizujemy się w sprzedaży towarów do przetwórstwa domowego. Prowadzimy sklep z akcesoriami do produkcji alkoholu. Można u nas zakupić między innymi artykuły winiarskie, takie jak drożdże, korki, lejki, wężyki, rurki fermentacyjne. Nie brakuje również butelek przeznaczonych specjalnie do tego szlachetnego trunku oraz zakrętek. Znajdziecie u nas Państwo wszystko, czego potrzeba do sporządzenia słodkiego lub wytrawnego napitku z winogron lub innych owoców.

Oferowane akcesoria do produkcji alkoholu są dobrej jakości, wyróżniają się też bardzo przystępnymi cenami. Drożdże winiarskie ułatwiają i przyspieszają fermentację, wężyk okaże się pomocny przy zlewaniu płynu, specjalne butelki z zielonego szkła umożliwią bezpieczne przechowywanie trunku, naturalne korki zabezpieczą przed wietrzeniem. Można zaopatrzyć się również w ręczną korkownicę, usprawniającą proces zamykania butelek.

Artykuły do domowej produkcji trunków

W naszym specjalistycznym sklepie we Wrocławiu czekają na Państwa wszelkie akcesoria przydatne w procesie wytwarzania alkoholu na własny użytek. Przygotowaliśmy bogaty asortyment, od drożdży uniwersalnych, poprzez lejki, po butelki chroniące zawartość przed promieniami słonecznymi. Zapraszamy wszystkich zwolenników swojskich, domowych wyrobów. Życzymy owocnych zakupów. 

We found 19 products available for you.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło