Zakrętki do słoików

W naszej hurtowni znajdą Państwo akcesoria do produkcji i przechowywania domowych przetworów. Oferujemy między innymi zakrętki do słoików typu twist-off, które zapewniają artykułom spożywczym odpowiednią szczelność. Wieczka pochodzą od polskiego producenta, odznaczają się starannym wykonaniem oraz wysoką jakością użytkową. Mile zaskakuje także cena towaru.

Oferujemy nakrętki jednokolorowe - złote oraz białe, a także atrakcyjnie ozdobione na zewnątrz wizerunkiem warzyw, owoców, grzybów lub pszczół. Można więc dobrać wieczko tematycznie do konkretnego przetworu – konfitury, sałatki warzywnej czy miodu, aby stworzyć estetyczne dopełnienie słoika.

Różne rozmiary zakrętek

Przygotowaliśmy wieczka twist-off w różnych rozmiarach, o średnicy fi 82, 66, 53 i wielu innych, adekwatnych do dużych i małych słoików z naszego asortymentu. Polecane produkty są bardzo praktyczne, wytrzymałe, odporne na korozję. Można ich używać wielokrotnie, posłużą więc z powodzeniem przez kilka sezonów. Umożliwiają higieniczne i bezpieczne przechowywanie domowych specjałów.

Tym z Państwa, którzy dokonują zakupu wielu sztuk towaru, oferujemy możliwość korzystnej negocjacji ceny. Zapraszamy po różne modele nakrętek o średnicy fi 82 i nie tylko.

Dzięki zróżnicowaniu oferty w tej kategorii mamy pewność, że wybiorą tu Państwo odpowiednie akcesoria do zabezpieczenia przetworów. Zakrętki powinny być precyzyjnie dopasowane do słoików, by zapewnić szczelność i uniknąć w ten sposób szybkiego zepsucia zawartości. Dlatego proponujemy nakrętki w wielu wariantach różniących się średnicą, by ułatwić dobór odpowiedniego wieczka, które przedłuży świeżość dżemów, miodów, sałatek i innych przetworów. Dzięki nim nawet po dłuższym czasie można cieszyć się smakiem domowych specjałów. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy wieczka są wklęsłe po zakończonej obróbce termicznej, aby mieć pewność, że proces przebiegł prawidłowo. Wypukłe zakrętki oznaczają, że pasteryzacja się nie powiodła i zawartość może się szybko zepsuć.

Duży wybór zakrętek do słoików - oferta online

Wybierając nakrętki na słoiki z naszej szerokiej gamy, można kierować się nie tylko odpowiednim dopasowaniem, ale też rodzajem przetworów lub osobistymi preferencjami. Proponujemy bowiem gładkie zakrętki w standardowych kolorach, ale w asortymencie nie zabrakło też propozycji ze wzornictwem grzybów, owoców, warzyw i nie tylko. Wieczka do słoików mogą wspaniale urozmaicić wygląd domowej spiżarni, a nawet ułatwić identyfikację niektórych przetworów.

Możliwość wyboru wyglądu nakrętek na pewno przypadnie do gustu osobom zajmującym się sprzedażą miodów lub innych wyrobów, którym zależy na walorach wizualnych zakrętek. Odpowiednia prezentacja słoików może pozytywnie wpłynąć na wrażenia klientów. Dostępne w naszej ofercie wieczka doskonale sprawdzą się także w przypadku osób, przygotowujących przetwory na użytek własny.

Funkcjonalne akcesoria do słoików

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną sprawą jest odpowiednie dopasowanie nakrętki do słoika. Dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy szeroką gamę wieczek, aby wybór właściwego wariantu dopasowanego do wymagań pod względem wyglądu i funkcjonalności nie sprawił problemu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem zakrętek i składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że znajdą tu Państwo odpowiednie nakrętki w określonym rozmiarze.

Zakrętki do słoików, nakrętki, wieczka do przetwórstwa

We found 55 products available for you.

Pokazano 1-12 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło