Zakrętki do słoików

W naszej hurtowni znajdą Państwo akcesoria do produkcji i przechowywania domowych przetworów. Oferujemy między innymi zakrętki do słoików typu twist-off, które zapewniają artykułom spożywczym odpowiednią szczelność. Wieczka pochodzą od polskiego producenta, odznaczają się starannym wykonaniem oraz wysoką jakością użytkową. Mile zaskakuje także cena towaru.

Oferujemy nakrętki jednokolorowe - złote oraz białe, a także atrakcyjnie ozdobione na zewnątrz wizerunkiem warzyw, owoców, grzybów lub pszczół. Można więc dobrać wieczko tematycznie do konkretnego przetworu – konfitury, sałatki warzywnej czy miodu, aby stworzyć estetyczne dopełnienie słoika.

Różne rozmiary zakrętek

Przygotowaliśmy wieczka twist-off w różnych rozmiarach, o średnicy fi 82, 66, 53 i wielu innych, adekwatnych do dużych i małych słoików z naszego asortymentu. Polecane produkty są bardzo praktyczne, wytrzymałe, odporne na korozję. Można ich używać wielokrotnie, posłużą więc z powodzeniem przez kilka sezonów. Umożliwiają higieniczne i bezpieczne przechowywanie domowych specjałów.

Tym z Państwa, którzy dokonują zakupu wielu sztuk towaru, oferujemy możliwość korzystnej negocjacji ceny. Zapraszamy po różne modele nakrętek o średnicy fi 82 i nie tylko. 

Zakrętki do słoików, nakrętki, wieczka do przetwórstwa

We found 56 products available for you.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło