Przetwórstwo domowe

Najzdrowsze i najsmaczniejsze są domowe przetwory zrobione ze swojej ekologicznej uprawy. Dla ludzi ceniących sobie zdrową żywność oferujemy asortyment do przetwórstwa domowego. Najlepsze opakowania szklane z polskich hut z certyfikatami do żywności oraz niezbędne do przetwórstwa akcesoria. W dziale "Kamionka" oferujemy polski znakomity produkt idealny do robienia kiszonej kapusty, ogórków, buraków i przechowywania żywności.

Od małych szklanych artykułów, aż po duże plastikowe beczki. Zapewniamy szeroki wybór produktów, aby każdy klient zamówił tu odpowiednie akcesoria do przetworów. Nadają się do użytku domowego, ale nie tylko.

W trosce o kompleksowość oferty dostarczamy słoiki w różnych rozmiarach, a także pasujące do nich nakrętki ze wzornictwem w postaci owoców, warzyw i pszczół - dzięki nim zadbasz o szczelność dżemów, sałatek oraz innych specjałów. Nie zabrakło tutaj też kamionek w rozmaitych kształtach, beczek, dzbanków, butelek i pozostałych przydatnych dodatków. Dzięki temu wybór odpowiednich artykułów domowych dopasowanych do ściśle sprecyzowanych potrzeb nie sprawi problemu – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów asortymentu.

Praktyczne akcesoria do przetwórstwa domowego

Oferujemy artykuły wykonane z różnych tworzyw odpowiednich do kontaktu z żywnością. W tym zakresie można wyróżnić plastikowe beczki, ceramiczne kamionki i szklane słoiki. Nie zabrakło tu również innych przydatnych dodatków, bowiem akcesoria do przetworów domowych to także:

  • • drewniane szczypce,
  • • otwieracze,
  • • lejki ułatwiające precyzyjne przelewanie syropów i innych płynów,
  • • sprężynki i uszczelki do szczelnego zamykania,
  • • sitka.

Dzięki dostępności różnych wariantów artykułów możliwy jest zakup słoików, beczek i innych produktów dopasowanych do osobistych potrzeb, a także rodzaju domowych przetworów. Oferujemy akcesoria do dżemów, warzyw, smalcu, miodu, kiszonek, kompotów i wielu innych wyrobów.

Wszystko, czego potrzebujesz do domowych przetworów

W naszej ofercie dostępne są przydatne akcesoria do domowych przetworów w wielu wariantach. Można tu zamówić zarówno szklane słoiczki o pojemności 40 ml, jak i plastikowe beczki, które pomieszczą 80 l płynu. Nie zabrakło także artykułów przykuwających spojrzenia dekoracyjnym charakterem, które dodatkowo mogą pełnić funkcję ozdobną w kuchni lub spiżarni. Nie można oczywiście pominąć butelek, dzbanków i pozostałych przydatnych produktów. Serdecznie zachęcamy do przekonania się, które słoiki i akcesoria do przetworów spełniają Twoje oczekiwania i zapraszamy do składania zamówień.

We found 158 products available for you.

Pokazano 1-12 z 158 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło