Słoje

Zanim je wynaleziono, z przechowywaniem żywności radzono sobie na wiele różnych sposobów. Budowano lodownie, komórki i spiżarnie, w użyciu były też różnego rodzaju beczki czy amfory. Prawdziwą rewolucję przyniosło wynalezienie lodówki, ale dzisiaj porozmawiamy o innym sposobie na pakowanie i zachowanie świeżości domowych przetworów. Jeśli jeszcze nie domyślacie się, o co chodzi, zdradzimy, że mowa o słoikach! W naszym sklepie online znajdziecie bogaty wybór tych praktycznych, uniwersalnych i ponadczasowych akcesoriów ze szkła.

Ekologiczne szklane słoiki

Ich wynalezienie znacznie ułatwiło życie wielu gospodyniom domowych. Choć od czasu, kiedy amerykański blachach opatentował pierwszy słoik minęły dekady, do dzisiaj nie straciły na popularności. Przeciwnie! Wykonane ze szła słoiki przeżywają dzisiaj swój renesans, co jest pokłosiem m.in. wzrostu zainteresowania ekologicznymi rozwiązaniami i troską o planetę. Osoby korzystające ze szklanych opakowań z zakrętkami, takimi jakie znajdziecie w naszej ofercie, rzeczywiście mogą uchodzić za tych, którym los Ziemi nie jest obojętny. Szklane słoiki są przecież wielokrotnego użytku i mogą być poddawane recyklingowi.

Bezpieczne dla żywności i praktyczne

To jednak nie jedyne zalety produktów, które opisujemy i które znajdziecie w tej kategorii. Szklane słoiki są bezwonne i nie wchodzą w reakcje chemiczne z produktami znajdującymi się w środku. Oznacza to, że możemy być całkowicie spokojni i pewni tego, że nasza konfitura, sos pomidorowy czy tarte buraczki po otwarciu będzie smakowała tak, jak tego oczekujemy.

Słoiki to także skuteczna ochrona żywności przed insektami czy szkodnikami, które w innym przypadku mogłyby się połasić o nasze wyroby. Wreszcie szklane opakowania z zakrętką to także wygoda pod kątem mycia. Czyszczenie słoików jest proste i nie nastręcza żadnych problemów.

W naszym sklepie online przygotowaliśmy bogaty wybór słojów o różnej pojemności, do których z łatwością dobierzecie także pasujące zakrętki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą online i składania zamówień. Dokładamy starań, żeby zamówiony towar trafiał w Wasze ręce jak najszybciej.

We found 103 products available for you.

Pokazano 1-12 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło