Hurt

Nasza spiżarnia to miejsce stworzone z myślą o każdym miłośniku domowego przetwórstwa, a także winiarstwa. Naszymi klientami są zarówno klienci detaliczni, jak i sklepy oraz przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją żywności: konfitur, sosów warzywnych, miodów oraz wielu innych produktów, które tradycyjnie pakuje się do słoików. Proponujemy bogaty wybór szklanych słoików i baniaków do wina w wielu rozmiarach.

Hurtownia słoików – Wrocław

W trosce o różne potrzeby klientów proponujemy urozmaicony asortyment. W naszej hurtowni znajdziecie szklane słoiki o różnych pojemnościach oraz kształcie. Każdy odwiedzający nasz sklep internetowy może także wybrać rodzaj zamknięcia. Oprócz tradycyjnych zakrętek proponujemy słoje i słoiki zamykane hermetycznie, a także na zakrętki przedstawiające na przykład owoce, idealne do dżemów i konfitur. Szklane produkty można zamawiać u nas w wersji standardowej oraz dekoracyjnej. Bardziej ozdobne słoiki świetnie sprawdzą się w przypadku produktów domowej roboty lub z ekologicznych gospodarstw.

Hurtownia słoików szklanych

Słoiki ze szkła można zamawiać w naszej hurtowni w różnych ilościach. Może to być standardowa zgrzewka – taką opcję najczęściej wybierają miłośnicy domowego przetwórstwa lub w większych paczkach. Oferujemy także słoiki szklane pakowane luzem na palety. Klienci naszej hurtowni pochodzą z różnych zakątków Polski. Część z nich pochodzi z Polski północnej, część z południowej, a jeszcze inni zamieszkują bądź prowadzą działalność w centrum kraju. Działamy na skalę ogólnopolską, oferując klientom dogodne metody dostawy oraz możliwość zamawiania hurtowych ilości słoików czy zakrętek.

Baniak do wina – hurtownia online

Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się także produkty z naszej hurtowni przeznaczone do domowej produkcji wina. Zamówicie u nas m.in. baniaki o różnej pojemności, w których dokona się proces fermentacji i dojrzewania napitku. Baniaki, zwane też balonami lub gąsiorami, są to naczynia o charakterystycznym kształcie ze zwężaną szyjką, do których wrzuca się zmacerowane owoce i drożdże winiarskie. Większość baniaków z naszej hurtowni wyposażona jest dodatkowo w kosz ochronny. Plecionka tego typu, osłaniająca gąsior, ułatwia przenoszenie balona.

Od kilku lat widoczny jest trend polegający na własnoręcznym przygotowywaniu w warunkach domowych różnego rodzaju trunków, w tym właśnie wina. Odpowiednio wyposażony kącik rzemieślniczy pozwala naszym klientom rozwijać swoją pasję i doskonalić winiarski warsztat. Baniaki szklane są zaś niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu, w którym trwają prace nad idealną recepturą.

Słoiki szklane - hurt

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień na słoiki i baniaki. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie obdarzyć nasza hurtownię zaufaniem. Gwarantujemy szybką i sprawną wysyłkę towaru. Klienci, którzy zdecydują się na zakup większej ilości produktów mogą liczyć na atrakcyjne rabaty – jesteśmy otarci na negocjacje. W razie pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Firma Proglass z siedzibą w Lipce ,77-420 ,ul.IV Dywizji Piechoty 6c  oferuje opakowania szklane w cenach hurtowych dla większych odbiorców.

Współpracujemy z przetwórniami owoców i warzyw oraz z siecią sklepów detalicznych na terenie Polski północnej i południowej.

Oferujemy słoje pakowane w zgrzewkach lub pakowane luzem na paletach. Pojedyncze wysyłki paletowe realizujemy kurierem na terenie całego kraju.  Zamówienia 10-12 palet realizujemy samochodem ciężarowym po wcześniejszym uzgodnieniu ceny transportu. W sprawie oferty kontakt tel. 697883110 lub na e-mail: sklep@zakretki-sloiki.pl

 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło