Słoje

Dzięki nam przetwory spożywcze znajdą swoje miejsce. W Twojej spiżarni i kuchni nie może zabraknąć naszych słojów, w których bezpiecznie przechowasz konfitury i inne wyroby domowej roboty. Żadne szkodniki nie przedostaną się do środka. Tworzone z solidnego szkła lub plastiku zapewnią ochronę Twojej żywności przez długi czas. Z naszymi słoikami zabezpieczysz ogórki, buraki, kapustę, ale również przetwory słodkie jak dżem czy miód. Nadają się także do nalewek i soków.

Słoje, dostępne w naszym sklepie, są różnego rodzaju i rozmiaru. Oferujemy szeroki wybór od hermetycznych DZK po Twist Off czy WECK. Niezależnie od Twoich preferencji każdy sprawdzi się idealnie do bezpiecznego przechowania przetworów i trunków. Słoik do miodu czy do ogórków możesz trzymać na półce w swojej kuchni lub spiżarni, według własnego upodobania. Dzięki naszym słojom Twoje wyroby domowej roboty zawsze będą świeże i smaczne.

We found 40 products available for you.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

TO 210 ml PROSTY na Fi 66...

Cena 19,50 zł
Słoik Twist off 210 ml. Cena dotyczy 1 opakowania -15szt słoik bez zakrętek. Zakrętka fi 66 dostępna w różnej kolorystyce do tego słoika...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło