Średnica Fi 66

Przygotowywanie konfitury, marynowanych grzybków czy prowadzenie pasieki, to dla wielu naszych klientów wielka radość, ale i satysfakcja z własnej pracy. My natomiast pomagamy im rozwijać pasję poprzez dostarczanie akcesoriów, dzięki którym domowa spiżarka zapełni się prawdziwymi pysznościami. W naszym sklepie zamówicie m.in. małe zakrętki na słoiki. Każda z nich opatrzona jest grafiką prezentującą owoce, warzywa, grzyby lub miód, co pomoże zachować na półkach porządek i jeszcze lepiej zorganizować przestrzeń, w której przechowujemy przetwory.

Proponujemy jednocześnie odejście od najbardziej klasycznych i jednokolorowych nakrętek. Te proponowane przez nas wprowadzą do kuchni i spiżarni nieco ożywienia i sprawią, że słoiki z konfiturami czy grzybami w zalewie będą się prezentować estetycznie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami i składania zamówień online! Mamy nadzieję, że dzięki naszej niewielkiej pomocy zdołacie zamknąć w słoikach jeszcze więcej smaku, koloru i zapachu domowych przetworów.

Zakrętki do słoików - małe, średnica Fi 66

We found 14 products available for you.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Zakrętka fi82 Warzywa...

Cena 3,90 zł
Zakrętka fi82 do słoików Twist off- Warzywa Proglass III. Zakrętka mała fi 82 Warzywa Proglass III 1 karton to 750szt .Cena za 10 szt....

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło