Balony i galony do wina

Z myślą o klientach, którzy interesują się samodzielnym przygotowywaniem trunków z owoców we własnym domu, oferujemy szeroki wybór balonów o różnej pojemności (0,5 l, 1 l, 5 l i większe). Galon do wina to praktyczny pojemnik, stanowiący niezbędny element produkcji tego szlachetnego alkoholu. Sprawdź, który z wariantów dostępnych w naszym asortymencie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Balony do wina w naszej ofercie

Do najpopularniejszych naczyń wykorzystywanych przy domowej produkcji wina należą balony 5 l. Oprócz nich mamy w sprzedaży również mniejsze galony, na przykład takie o pojemności 0,5 l i 1 l, idealnie sprawdzające się przy przechowywaniu gotowego trunku. Z kolei osoby, które przygotowują własny alkohol w większych ilościach, mogą zdecydować się na duże modele 25 l i 34 l. Dla bezpieczeństwa i ułatwienia transportu są one umieszczane w specjalnych ochronnych koszach wykonanych z plastiku.
Praktycznym rozwiązaniem, dobrze zastępującym balony, są także plastikowe słoiki w różnych wielkościach, które także mamy w swojej ofercie. Każdy z nich jest wyposażony w szeroki otwór na górze, dzięki czemu z powodzeniem można wykorzystywać je również przy produkcji domowych przetworów, na przykład kapusty kiszonej, ogórków, czy buraków.

Na co zwrócić uwagę, wybierając galony?

Aby wybrać idealny galon do wina, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsza z nich to jakość materiału wykorzystywanego przy produkcji naczyń. Szkło powinno być odpowiednio grube i solidne, a plastik dopuszczony do kontaktu z żywnością. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają te warunki.
Duże znaczenie ma też właściwie dobrana pojemność pojemnika Balon do wina 5 l będzie idealny do produkcji trunku na niewielką skalę. Jeśli jednak domowe przygotowywanie alkoholu jest Twoją pasją, lepszym rozwiązaniem będą większe galony. Warto zaopatrzyć się również w mniejsze butelki, w których można wygodnie przechowywać gotowe owoce swojej pracy. Te oferowane przez nas prezentują się na tyle estetycznie, że mogą stanowić ozdobę domowej spiżarni.

We found 16 products available for you.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło